PSIEMARSZ – marsz wszystkich krakowskich psiaków

Nasze działania
05.06.2023

Psie wydarzenie, jakiego w Krakowie jeszcze nie było!

LINK DO WYDARZENIA

Już w sobotę 17 czerwca o 11.30 odbędzie się Psiemarsz, czyli marsz wszystkich krakowskich piesków, zorganizowany przez Stowarzyszenie Kraków dla Mieszkańców i Alternatywę Młodych dla Krakowa. Do udziału w wydarzeniu zaproszone są wszystkie towarzyskie psiaki – małe i duże, kundelki i rasowe. Marsz rozpocznie się o godzinie 11.30 przy Muzeum Narodowym, a zakończy w Parku Jordana przy fontannie, gdzie będzie odbywać się dalsza część wydarzenia: odbiór pakietów psiemarszowych, pokazy behawiorystów, konkursy z nagrodami, integracja uczestników, zapoznanie się z pieskami ze schroniska „Psie pole” oraz zbiórka charytatywna.

Osoby, które zapisały się przez formularz, otrzymają pakiety – niepowtarzalne bawełniane torby z logiem Psiemarszu, a w nich psiemarszowe gadżety i niespodzianki od partnerów akcji. W trakcie wydarzenia będzie można również wesprzeć fundację i schronisko Psie Pole, a także poznać niektórych podopiecznych schroniska. Uczestnicy będą też mieć okazję wyrazić poparcie dla inicjatywy ws. utworzenia cmentarza dla zwierząt w Krakowie. Petycję w tej sprawie można podpisać również online, klikając tutaj.

Harmonogram wydarzenia:
11:20 – zbiórka pod Muzeum Narodowym
11:30 – START PSIEMARSZU
12:00 – META pod namiotami w Parku Jordana
12:00- 15:00 – odbiór pakietów psiemarszowych dla osób, które zapisały się wcześniej przez formularz (liczba pakietów ograniczona)
Link do zapisów: https://forms.gle/S53SWadrqpMbo3tt9
12:10 – 12:45 – zapisy na konkurs psich sztuczek
13:00 – konkurs psich sztuczek – pokażcie, co potrafi Wasz psiak! Do wygrania super nagrody sponsorowane przez naszych partnerów. W ramach nagrody głównej m.in. 3 wizyty u behawiorystki Natalii Młodnickiej (https://nakazdalape.pl)
14:30 – 15.10 – pokaz psich sztuczek i posłuszeństwa prowadzony przez behawiorystów z Hitt Dog!
15:30 – planowane zakończenie

W międzyczasie zapraszamy również na:
– konkurs na najbardziej oryginalne psie imię – zgłaszajcie swoje nietypowe propozycje!
– indywidualne porady behawioralne udzielane przez Natalię Młodnicką.
Macie problem ze swoim psiakiem? Natalia z pewnością wyjaśni Wam wszystko, co związane z zachowaniem waszego pupila.
– indywidualne porady dotyczące właściwego mierzenia i dopasowywania szelek udzielane przez Annę Król z PetArty.
Odpowiednie dopasowanie szelek jest bardzo ważne dla rozwoju psiaków, a źle dobrane szelki mogą szkodzić zdrowiu i postawie zwierząt. Anna bezpłatnie pokaże Wam, jak poprawnie wykonać pomiar i dobrać szelki tak, by Wasze pupile były zadowolone.

Partnerami naszego wydarzenia są: Dolina Noteci, Psyjaciele.com, PetArty, WOW HAU, KnowHau, Zoo Nutrient Sklep Zoologiczny Kraków, HITT DOG – szkolenie psów i Na Każdą Łapę. Bardzo dziękujemy za wsparcie!