Co robimy

Aktualności
Czy właściciele zaginionych psów i kotów będą mieli szansę dow...
09.07.2024
Aktualności
Porzucanie zwierząt w wakacje: jak postępować i co mówi na ten...
14.06.2024
Porzucanie psów i kotów w okresie wakacyjnym jest poważnym problemem, który wymaga zdecydowanych działań zarówno ze strony społeczeństwa, jak i władz. Każdy z nas może przyczynić się do poprawy sytuacji, reagując odpowiednio na przypadki porzucenia zwierząt oraz angażując się w działania edukacyjne i pomocowe.
Aktualności
Krok w stronę zakazu fajerwerków
25.04.2024
Na dzisiejszym (24 kwietnia) posiedzeniu sejmowa Komisja Ustawodawcza jednogłośnie skierowała do dalszego procedowania projekt ustawy dotyczący zakazu fajerwerków. Oznacza to kolejny krok w stronę samodzielnego decydowania samorządów w tej sprawie.
Aktualności
Jedyna szansa na zmianę
19.04.2024
„Kraków to nie tylko Rynek, Kraków to różnorodne, tętniące życiem dzielnice” – tymi słowami rozpoczynał się spot wyborczy Łukasza Gibały i w takim duchu przebiegał jego objazd w ostatni dzień kampanii.
Aktualności
Kraków – miasto równych szans. Dla wszystkich
18.04.2024
– Od lat jestem sojusznikiem kobiet i to im chcę oddawać głos. Przyszły prezydent powinien realizować ich postulaty wspólnie z nimi – deklaruje niezależny kandydat na Prezydenta Krakowa, Łukasz Gibała.
Aktualności
Zdecydowane “NIE” dla upolityczniania sportu.
18.04.2024
Kluby sportowe muszą być wolne od polityki i szantaży środowisk partyjnych - mówili podczas konferencji prasowej radni miejscy z klubu Kraków dla Mieszkańców Łukasza Gibały.
Aktualności
Nowa Huta zasługuje na więcej!
18.04.2024
– Jesteśmy na alei Róż, pięknie odmienionej dzięki projektowi z budżetu obywatelskiego, którego autorką jest stojąca obok mnie Małgorzata Szymczyk-Karnasiewicz. Ale takiej odnowy potrzebuje cała Nowa Huta.
Aktualności
Kraków, który się zmieni
17.04.2024
– To będą zmiany, które poczuje każda mieszkanka i każdy mieszkaniec naszego miasta – zapewnia Łukasz Gibała, kandydat na prezydenta Krakowa. Dziś, wraz ze swoją drużyną ekspertów, zaprezentował on konkretne pomysły zmian dla Krakowa, które są zawarte w jego programie wyborczym.
Aktualności
Gibała zamyka temat pożyczki
16.04.2024
– Cała pożyczka wobec firm mojego ojca została spłacona. Tym samym jestem wolny od zobowiązań, czego nie można powiedzieć o moim kontrkandydacie – powiedział na dzisiejszej konferencji prasowej Łukasz Gibała, niezależny kandydat na Prezydenta Krakowa.
Aktualności
Profesor Jerzy Sadowski poparł Łukasza Gibałę
16.04.2024
– Miasto jest jak krwiobieg – wszystko jest od siebie zależne, musi współgrać, najdrobniejszy szczegół wpływa na ogólną kondycję. W programie Łukasza Gibały, ale też w jego dotychczasowych działaniach widzę, że kwestia zdrowia mieszkańców jest zawsze u
icon07
Spotkanie konsultacyjne dotyczące wyznaczenia lokalizacji nowych wybiegów dla psów

28 lutego

Dowiedz się więcej